Тепла підлога під алюмінієві мати
Фільтри
In-Therm AFMAT 1,0 м кв./150 Вт In-Therm AFMAT 1,0 м кв./150 Вт
Чехія
Ціна: 989 грн
Перейти до цін
In-Therm AFMAT 1,5 м кв./225 Вт In-Therm AFMAT 1,5 м кв./225 Вт
Чехія
Ціна: 1 208 грн
Перейти до цін
In-Therm AFMAT 2,0 м кв./300 Вт In-Therm AFMAT 2,0 м кв./300 Вт
Чехія
Ціна: 1 449 грн
Перейти до цін
In-Therm AFMAT 2,5 м кв./375 Вт In-Therm AFMAT 2,5 м кв./375 Вт
Чехія
Ціна: 1 668 грн
Перейти до цін
Fenix ALL MAT 1,0 м кв./140 Вт Fenix ALL MAT 1,0 м кв./140 Вт
Чехія
Ціна: 1 820 грн
Перейти до цін
In-Therm AFMAT 3,0 м кв./450 Вт In-Therm AFMAT 3,0 м кв./450 Вт
Чехія
Ціна: 1 921 грн
Перейти до цін
In-Therm AFMAT 3,5 м кв./525 Вт In-Therm AFMAT 3,5 м кв./525 Вт
Чехія
Ціна: 2 128 грн
Перейти до цін
Fenix ALL MAT 1,5 м кв./210 Вт Fenix ALL MAT 1,5 м кв./210 Вт
Чехія
Ціна: 2 400 грн
Перейти до цін
In-Therm AFMAT 4,0 м кв./600 Вт In-Therm AFMAT 4,0 м кв./600 Вт
Чехія
Ціна: 2 484 грн
Перейти до цін
In-Therm AFMAT 4,5 м кв./675 Вт In-Therm AFMAT 4,5 м кв./675 Вт
Чехія
Ціна: 2 680 грн
Перейти до цін
In-Therm AFMAT 5,0 м кв./750 Вт In-Therm AFMAT 5,0 м кв./750 Вт
Чехія
Ціна: 2 818 грн
Перейти до цін
Fenix ALL MAT 2,0 м кв./280 Вт Fenix ALL MAT 2,0 м кв./280 Вт
Чехія
Ціна: 2 860 грн
Перейти до цін

Алюмінієвий нагрівальний мат для теплої підлоги

Облаштування власного будинку починається з створення комфортних умов для проживання. До переліку входить не лише дизайнерське оформлення, але й встановлення теплих підлог. Сьогодні доступно неймовірна кількість варіантів, які дозволяють встановити сучасне покриття в будь-якій кімнаті.

Вибір нагрівальних матів залежить від вимог замовника. У випадках, коли змінювати висоту підлоги небажано, варто подумати про встановлення алюмінієвого мату. Купити необхідні компоненти для укладання і монтажу можна онлайн в інтернет-магазині Iteplo.

Ідеальним рішенням для системи "тепла підлога" під ламінат або паркет стане нагрівальний алюмінієвий нагрівальний мат. Купити алюмінієвий теплий пол з швидкою доставкою можна в нас на сайті. Ми завжди готові порекомендувати найкращий варіант!

Алюмінієвий нагрівальний мат представляє собою ультратонкий нагрівальний кабель (1,7 мм), який кладеться на фольговану основу з кроком укладання 0,06 м. Монтується під ламінат/паркет абсолютно без будь-яких додаткових кріплень або залиття стяжкою чи плитковим клеєм, такий спосіб монтажу можна назвати "сухим монтажем". Тепла підлога алюмінієві мати укладаються безпосередньо під саме підлогове покриття на пінополістирольну підкладку шляхом "запресовування" кабелю в підкладку. Саме основу мату можна підрізати, але в жодному випадку не можна різати або пошкоджувати сам кабель, і нагрівальний мат укладається відповідно до геометрії вашого приміщення. На нашому сайті ви можете придбати алюмінієві підлоги та нагрівальний мат TNK 200, а також дізнатися ціни на теплі підлоги. Замовлення якісних матеріалів для встановлення такої важливої конструкції можна здійснити без зайвих клопотів. Співпраця з кращими закордонними виробниками дозволяє пропонувати продукцію, яка не має аналогів на вітчизняному ринку. Звернутися за порадою щодо вибору можна до консультантів.

Переваги алюмінієвих матів для теплої підлоги

Установка теплих підлог у будинку потребує уважного відношення до умов експлуатації. Коли мова йде про кімнати зі складною конфігурацією, встановити алюмінієві нагрівальні мати не дозволяється. Однак такий варіант стане в пригоді у випадку високої вологості.

Простий монтаж додає балів на користь вибору такого покриття. Заливка стяжки та використання плиточного клею не потрібні. Однак перелік переваг алюмінієвого нагрівального мату на цьому не закінчується. До списку варто додати:

  1. Невелику товщину. Укладання нагрівального мату не вплине на висоту кімнати, оскільки покриття займає мінімальний шар. Підвищувати рівень підлоги не доведеться.
  2. Ізоляцію. Оскільки теплі підлоги нагріваються до високої температури, варто пам'ятати про необхідність наявності ізоляції. Обробка кабелів фторполімерами дозволяє досягти збереження властивостей при 200 градусах.
  3. Простий монтаж. Установка таких нагрівальних матів потребує мінімальних зусиль. Достатньо розстелити покриття на підготовленій поверхні та підключити до регулятора температури.

Алюмінієві нагрівальні мати мають ряд додаткових переваг над таким видом теплої підлоги, як інфрачервона нагрівальна плівка:

  • є абсолютно безпечними завдяки тому, що нагрівальний мат з алюмінієвою підкладкою покриває всю площу мату;
  • не вимагає додаткових підключень та з'єднань, всі з'єднання виконані на заводі;
  • стійкий до перегрівання та має високу температуру плавлення.

Мати для підлоги з алюмінієвим профілем швидко нагріє ваше підлогове покриття та рівномірно розподілить тепло по всій поверхні, завдяки фіксованому кроку укладки кабелю в самому маті.

У асортименті нашого магазину ви знайдете таких виробників алюмінієвих підлог та матів, як Fenix (Чехія) та In-Therm (Корея), а також Тепла підлога ексон мат.

Нагрівальні мати можна придбати в інтернет-магазині iteplo.com

Якість товарів підтверджена популярністю брендів серед клієнтів. Компанії Німеччини, Чехії та Франції пропонують якісні мати, які характеризуються тривалим терміном експлуатації. Крім того, допускається установка під ламінат.

Оформлення замовлення в онлайн-магазині

Широкий асортимент товарів та необхідного обладнання робить співпрацю з магазином Iteplo легкою та приємною. Ціни за одиницю необхідного продукту легко знайти на сайті в описі категорій, а безкоштовну консультацію можна отримати за телефоном, вказаним в розділі "Контакти".

На нашому сайті ви зможете знайти все необхідне для теплої підлоги:

Купити нагрівальні алюмінієві мати та подбати про їх транспортування - просте завдання. Компанія Iteplo доставляє замовлення по всій Україні. Недорога продукція та можливість замовити якісні матеріали робить цей магазин найкращим вибором.

Залишилися запитання? Замовте зворотний дзвінок!

Наші менеджери зв'яжуться з вами протягом 15 хвилин, і проконсультують з усіх питань, що вас цікавлять.